Diksiyon Kursları Yorum ve ŞikayetleriDiksiyon Kurs TavsiyeleriEn Uygun Fiyat Sunan Diksiyon Kursları
Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Soru: Kişisel gelişim eğitimleri nelerdir?

Cevap: Diksiyon eğitimi aldığınız kursların pek çoğunda benzer alanlarda da kişisel gelişim kursları düzenlenmektedir. Aslında diksiyon üzerine alacağınız eğitim bunların hepsinin içinde yer alır ve hepsine katkı sağlar.

Spikerlik – Sunuculuk Eğitimi:  Medya alanına eleman yetiştirmek amacıyla düzenlenen kursla spikerlik ve sunuculuk üzerine temel anlamda teorik ve pratik bir temel atılır. Haber, spor gibi değişik alanlar üzerine bilgilendirmeler yapılır. Eğlence, magazin, özel davetler, kongre, seminer, tartışma programları, vb. pek çok alanla ilgili sunum yapma üzerine denemeler yapılır. Eğitim sürecinde Türkçeyi daha etkin ve doğru kullanma üzerine de önemli bilgiler aktarılır.

Seslendirme – Dublaj Eğitimi:  Film, dizi, reklam ve belgesel gibi alanlarda seslendirme yapmak isteyenler için düzenlenen bir eğitimdir. Yerli ve yabancı programlarla, filmlerle, dizilerle ilgili seslendirmeler ve bunların kendi iç disiplinleriyle ilgili önemli bilgiler edinirsiniz. Tüm seslendirme türleri ve bunların hangisinde hangi şekilde dublaj yapılacağıyla ilgili çalışmalar yürütülür. Ayrıca seslendirme odasına girildiği andan itibaren nasıl hareket edileceğiyle ilgili teknik bilgiler de aktarılır.

Temel Oyunculuk Eğitimi:  Adı gibi temel anlamda oyunculuk öğretimi üzerine yapılan bir çalışmadır. İyi bir oyuncuda neler olması gerektiği ve tiyatro tarihi ile eğitimin ilk adımları atılır. Doğaçlama, beden dili, hareket oyunculuk ve rol çeşitleri üzerine önemli bilgilendirmeler yapılır. Ayrıca sahne üzerinde denemeler de gerçekleştirilir.

 
Üye Girişi
Kayıt olun En Güncel Diksiyon Kurs Fırsatlarından haberdar olmak için üye olun.
22 Nisan 2018 - 12:28
Son Yorumlar
  • esin taş
    diksiyon kursları hangi günlerde oluyor Devamı
  • UGUR
    Diksiyon eğitiminin şiveli konuşmaya etkisi olur mu ? Ne kadar uğraşırsam uğraşayım b... Devamı
Anket
Diksiyon kursu seçerken nelere dikkat edersiniz?
 

Sıkça Sorulan Sorular
Diksiyon Kişiye Ne Katar?Diksiyon Kişiye Ne Katar?Aldığınız eğitim sizi her şeyden önce toplum önünde etkili bir konuşmacı yapar. Nefesini, sesini doğru şekilde kullanmayı öğrenen birey daha rahat doğaçlama...
Kişisel Gelişim EğitimleriKişisel Gelişim Eğitimleri Diksiyon eğitimi aldığınız kursların pek çoğunda benzer alanlarda da kişisel gelişim kursları düzenlenmektedir. Aslında diksiyon üzerine alacağınız eğitim...
Diksiyon Alıştırmaları Doğru Konuşma EgzersizleriDiksiyon Alıştırmaları Doğru Konuşma Egzersizleri Her kursun kendine göre teknikleri ve eğitimleri olsa da genel olarak kullanılan materyaller ve metinler aynıdır. Örneğin tekerlemeler bu anlamda oldukça sık kullanılır...
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 5 konuk çevrimiçi

Fotoğrafçılık Kursu
Seo
Seo Fiyatları

Diksiyon Eğitimi
Diksiyon Eğitimi
Sesinizi en etkili ve doğru şekilde kullanarak iyi bir konuşmacı olursunuz! Özgüveninizi artar, duygu ve düşüncelerinizi çekinmeden rahatça ifade edersiniz.
Diksiyon Kursları
Diksiyon Kursları
Kurslarda teorinin yanı sıra pratik eğitim de alırsınız. Sosyal bir ortamda, sizin gibi bu işi öğrenmeye hevesli her yaştan insanla keyifli bir eğitim süreci geçirirsiniz.
Seslendirme Dublaj Eğitimi
Seslendirme Dublaj Eğitimi
Film, dizi, reklam ve belgesel gibi alanların tamamına dublajcı yetiştiren bir programdır. Bu eğitimle seslendirme üzerine teknik ve teorik bilgiler edinirsiniz.
Spikerlik Sunuculuk Eğitimi
Spikerlik Sunuculuk Eğitimi
Haber, spor, eğlence-magazin, kongreler, özel davetler, tartışma programları gibi sunuculuk-spikerliğin tüm alanlarında bilgi ve pratik sahibi olursunuz.
Temel Oyunculuk Eğitimi
Temel Oyunculuk Eğitimi
İyi bir oyuncu nasıl olmalıdır? Doğaçlamayı, beden dilini kullanmayı, hareket oyunculuğunu, rol çeşitlerini öğrenebilir ve sahne üzerinde denemeler yapabilirsiniz.
Web Tasarımı
Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
Her hakkı saklıdır © 2012
Diksiyon Kursları Rehberi